top of page

LPNs

Public·13 members
Everett Miller
Everett Miller

Rusça Öğrenmek İçin Uygulamalar: Kiril Alfabesinden Konuşma Pratiğine Her ŞeyBilgisayar tabanlı yazılım ve programlara ek olarak, tabletler ve diğer akıllı telefonlar aynı anda birkaç dilde çeviri yapabileceğimiz uygulamalarla doldu. Farklı ana dilleri konuşan kişiler tarafından geliştirilen çok çeşitli Rusça dil uygulamalarına erişim artık çok kolay.
rusça öğrenmek için uygulamalarİster Apple kullanıcısı olun ister Android, telefonunuza indirebileceğiniz birçok farklı uygulama var. Bu uygulamalarla Rusça gramerin yanı sıra Rusça sözcüklerin telaffuzlarını, her gün kullanılan önemli kalıpları, kendinizi tanıtmayı vs. öğrenebilirsiniz.


İnternetten Rusça öğrenmek artık çok daha kolay. Çeşitli Rusça videoları, e-kitaplar, Rusça film ve diziler, telefonunuza indirebileceğiniz uygulamalar derken seçeneklerin sonsuz olduğunu siz de fark ediyorsunuz.


Hangi çalışma yöntemini tercih ediyor olursanız olun, harika uygulamaları tekrar yapmak için veya ek bir kaynak olarak kullanabilirsiniz. Özellikle yeni başlayanlar için uygulamalar çok faydalı olabiliyor. Dile basit kelimeler ve cümlelerle başlanıyor ve adım adım ilerleniyor.


Fotoğraflar ve kısa diyaloglarla öğrendiklerinizi daha sonra kolayca hatırlayabiliyorsunuz. Rusçayı hızlıca öğrenmek ve öğrendiklerinizi unutmamak için bu gibi görsel ve işitsel kaynakları kullanıyor olmanız çok önemli.


Gramer egzersizlerinde bir yanlış yaptığınızda ve neyin yanlış olduğunu anlamadığınızda diğer kullanıcılara sorular sorabiliyorsunuz. Anadili Rusça olan veya Rusça öğrenmekte olan kullanıcılar sorularınızı yanıtlıyor!


Dil öğrenme uygulaması dendiğinde akla gelen ilk isimlerden Duolingo, kullanıcılara çeşitli görseller ve alıştırmalar sunarak eğlenirken öğrenmelerini sağlıyor. Rusça öğrenmek için uygulamalar arasında belki de en popüler olanı.


Bu gibi uygulamaların en güzel özelliklerinden biri de birden çok dili aynı anda öğrenebiliyor olmanız. Mesela İtalyancayla Rusçayı aynı anda öğrenebilir, her iki dildeki becerilerinizi de geliştirebilirsiniz.


Rusça öğrenmek için en iyi uygulamalar nelerdir?


Rusça öğrenmek için ücretsiz uygulamalar hangileri?


Rusça öğrenmek için Duolingo nasıl kullanılır?


Rusça öğrenmek için Mondly: Rusça uygulamasının avantajları nelerdir?


Rusça öğrenmek için Kolay Rusça Öğren uygulaması ne kadar etkili?


Rusça öğrenmek için Tandem uygulaması ile nasıl pratik yapılır?


Rusça öğrenmek için HelloTalk uygulaması ile nasıl iletişim kurulur?


Rusça öğrenmek için Rosetta Stone uygulamasının farkı nedir?


Rusça öğrenmek için Memrise uygulamasının özellikleri nelerdir?


Rusça öğrenmek için Cyrillic uygulaması ile Kiril alfabesi nasıl öğrenilir?


Rusça öğrenmek için Busuu uygulamasının faydaları nelerdir?


Rusça öğrenmek için Babbel uygulamasının dezavantajları nelerdir?


Rusça öğrenmek için Lingvist uygulaması ile nasıl kelime haznesi geliştirilir?


Rusça öğrenmek için Drops uygulaması ile nasıl eğlenceli alıştırmalar yapılır?


Rusça öğrenmek için Beelinguapp uygulaması ile nasıl hikaye dinlenir?


Rusça öğrenmek için LingQ uygulaması ile nasıl okuma yapılır?


Rusça öğrenmek için Clozemaster uygulaması ile nasıl boşluk doldurma oyunu oynanır?


Rusça öğrenmek için Learn Russian Words Free uygulaması ne kadar kullanışlıdır?


Rusça öğrenmek için Learn Russian Phrases Russian Translator uygulaması ne kadar güvenilirdir?


Rusça öğrenmek için Learn Russian Alphabet Easily - Cyrillic and Pronunciation uygulaması ne kadar kolaydır?


Rusça öğrenmek için Learn Russian with MosaLingua uygulamasının metodolojisi nedir?


Rusça öğrenmek için Learn Russian - 50 languages uygulamasında kaç dil seçeneği vardır?


Rusça öğrenmek için Learn Russian Language with Master Ling uygulamasında hangi seviyeler mevcuttur?


Rusça öğrenmek için Simply Learn Russian Language uygulamasında hangi kategoriler bulunmaktadır?


Rusça öğrenmek için FunEasyLearn - Learn Russian Language Offline for Free uygulamasında hangi modlar sunulmaktadır?


Rusça öğrenmek için LingoDeer - Learn Languages with fun uygulamasında hangi diller desteklenmektedir?


Rusça öğrenmek için Innovative: Learn 34 Languages uygulamasında hangi teknikler kullanılmaktadır?


Rusça öğrenmek için Speakly: Learn a new language uygulamasında hangi konuşma becerileri geliştirilmektedir?


Rusça öğrenmek için Pimsleur - Learn Conversation Fast - 51 Languages uygulamasında hangi yöntem esas alınmaktadır?


Rusça öğrenmek için Lingodeer Plus - Fun Spanish or French Exercises uygulamasında hangi egzersiz türleri yer almaktadır?


Rusça öğrenmek için Rype - Language Lessons for Busy People uygulamasında hangi avantajlar sunulmaktadır?


Rusça öğrenmek için FluentU: Language Learning App - Learn English, Spanish, French, Chinese, German, Japanese, Korean and more! uygulamasında


Bu gibi uygulamalara vereceğiniz para, dil kurslarına vs. vereceğiniz parayla kıyaslandığında çok ucuza geliyor. Gerçekten de Rusçayı tüm yönleriyle kavramak istiyorsanız az da olsa bir yatırım yapmayı düşünmelisiniz.


Bu ücretsiz kaynaklar Rusça öğretmenleri için mükemmeldir, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek ve kaynak vardır ve ücretsiz Rusça çalışma sayfaları ve yazdırılabilirler içerir. Farklı kaynaklar Rusça kelime bilgisinin yanı sıra dilbilgisi ve sayı bilgisini test etmek için tasarlanmıştır. Rusça derslerinizin ihtiyaçlarına uygun olduklarından emin olmak için çalışma sayfalarını özelleştirmenin birçok yolu vardır. Bu çalışma sayfası oluşturucuları size zaman kazandırmayı ve çıktıları kolayca kişiselleştirerek baskıya hazır hale getirmenizi sağlamayı amaçlamaktadır. Çalışma sayfası oluşturucularımızın kullanımı ücretsizdir ve Microsoft Word gibi uygulamalarda kendi çalışma sayfalarınızı oluşturmaktan çok daha hızlıdır. Çoğunluğu "cevaplı" ve "cevapsız" seçenekler sunar, böylece öğrencilerinizin ihtiyaç duyduğu her seçenek için kopya sayısını ayarlayabilirsiniz.


LinGo Play web sitesine Rusça hızlı ve etkili bir şekilde erişebilirsiniz. Rusça'yi Lingo Play ile çevrimiçi olarak öğrenmeye karar verirseniz, oyun veya ders arasında seçim yapabilirsiniz. Rusça derslerini en iyi şekilde öğrenin ya da Rusça dilini zaten biliyor ve sadece kelime bilginizi parlatmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan şey LinGo Play ile çevrimiçi oyun. Bu sana bağlı. Rusça dilini öğrenmenin ilk adımlarından biri, öğrenmek istediğiniz Rusça dilinin dilini ve benzersiz dil özelliklerini oluşturan şey hakkında biraz bilgi edinmektir. Eğer Rusça gramer okuyor veya kelime dağarcığını okuduysanız, zihniniz Rusça diliyle karşı karşıya kaldıklarında ne bekleyeceğini bilir. Rusça'i hızlı bir şekilde öğrenmek için öncelikle zamanınızı düzenlemenize ve çalışmalarınızı planlamanıza yardımcı olacak akıllı, gerçekçi hedefler oluşturmalısınız. Bir gecede büyük bir başarı gerçekleşmez ve Rusça öğesinin öğrenilmesi farklı değildir. Rusça dil öğrenme uygulamanız, ilerlemenizi izlemenizi sağlayarak bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Hedeflere ulaşmanıza yardımcı olan kullanımı kolay bir yapı sağlamalıdır. Çok dilleri başarıyla yönetmek için çokgenlerin kullandığı tonları ve püf noktaları keşfedin. Tüm derslerimiz hem çevrimiçi hem de iPhone ve Android uygulamaları olarak kullanılabilir. Bu kursu ve dersleri kullanarak kendi başınıza Rusça'ı öğrenebilirsiniz. Dersler açıkça yapılandırılmıştır ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İlgilendiğiniz konuları veya sizin için en verimli olan kelimeleri ezberlemenin yolunu seçin. Çok fazla sürpriz yok ve Rusça dil öğrenimi daha kolay ve hızlı oluyor.


Yabancı dil öğrenmek, hayatınızı daha iyi hale getirebilecek büyüleyici bir deneyim olabilir. Öncelikle yurtdışı eğitim almak istiyorsanız yabancı dil öğrenmek, özellikle de IELTS sınavı ve TOEFL sınavı hazılıkları yapan öğrenciler için İngilizce dil yeterliliğini kanıtlamak gerekir. Bu nedenle de öğrenciler İngilizce öğrenme programları ve İngilizce uygulamaları sıklıkla kullanır. Ancak günümüzde sadece eğitim için değil iş bulmak ya da yabancı dil öğrenmeye ilgi duymak da dil öğrenmek için gereklidir. Peki neden yabancı dil öğrenmeli? Bakış açını geliştirip kültürleri daha yakından tanıyabilir ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilirsin.


Yeni bir dil öğrenmek zor olsa da avantajları bu zorluğa katlanmanız için ağır basar. Bugün, planlı ve programlı olunduğu sürece yabancı dil öğrenmek çok kolay! Zira internet erişimi, artık dil kursu ya da dil okuluna gitmeden de size sınırsız imkanlar sunuyor. Dil öğrenme uygulamaları, İngilizce öğrenme programları ve yabancılarla konuşma uygulamaları hizmeti veren çok sayıda mobil uygulama ve online eğitim sitesi eşsiz fırsatlarla doludur.


Mobil uygulamalar ve İngilizce öğrenme programları kullanışlı olmaları nedeniyle yabancı dil öğrenmek isteyenler arasında popüler bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Her an elinin altında olması, istediğin her yerden ve zamanda öğrenme imkanı sunması, ekonomik olması, kendine uygun bir öğrenme stili oluşturabilme gibi çok sayıda avantaj sunar.


Günlük, pratik konuşmalarla başlayarak kolaylıkla yabancı dil öğrenmenizi ve gerçek konuşma becerileri kazanmanızı sağlayan İngilizce konuşma uygulamaları arasında yer alan Babbel, dil uzmanları tarafından hazırlanmış sesli dersler ve interaktif diyaloglar ile zenginleştirilmiştir. Genel olarak 10-15 dakika süren derslerde ilgi eğitim aldığınız konulara ve ilgi alanlarınıza göre yeni kelimeleri keşfedebilir, iş ya da seyahat gibi amaçlarda kurslara katılabilirsiniz.


Yabancı dil öğrenmek için yapılması gerekenler neler diyorsanız, tıpkı HelloTalk gibi İngilizce, İspanyolca, Japonca, Fransızca ve diğer dilleri öğrenmek isteyenler için İngilizce konuşma uygulamaları arasında yer alan HiNative harika bir mobil uygulamadır. Kullanıcılara, öğrenmek istedikleri dilleri anadil olarak konuşan gerçek kişilerden öğrenme imkanı sunan yabancılarla konuşma uygulamları olarak bilinen HiNative ile tüm dünyadan insanlarla sohbet edebilir, merak ettiğiniz konular hakkında sorular sorabilir ve sosyal ağınızı güçlendirebilirsiniz.


HiNative, özellikle yazım ve telaffuz hatalarını kontrol etmek isteyen, TOEFL ve IELTS gibi testlere hazırlanan öğrenciler tarafından yaygın olarak kullanılırken, öğrenmek istediğiniz dili, anadili gibi konuşmak ve yeni kültürler hakkında bilgi edinmek ve dünyayı gezmek isteyenler için de eşsiz bir deneyim sunar.


Yeni bir dil ya da İngilizce öğrenme uygulamaları arıyorsanız, Mindsnacks dil öğrenimi konusunda yetişkinler, çocuklar, dil öğrenmeyi sevenler, seyahat edenler ve öğrenciler için eğlenceli bir uygulamadır.


İngilizce, Almanca, Fransızca ya da İspanyolca mı öğrenmek istiyorsunuz? Kelimelerin nasıl telaffuz edildiklerini öğrenmek, duyduğunuz bir kelimeyi doğru bir şekilde telaffuz etmek bazen gramerden çok daha önemlidir. o halde How to Pronounce ile hem yanlış telaffuz edilen İngilizce kelimeleri öğrenebilir hem de diğer yabancı dillerdeki telafuzlarına göz atabilirsiniz.


25 yıldır dil öğretiminde lider olan Rosetta Stone, 24 dil seçeceğinde temel öğrenme becerilerine sahip olacağınız harika bir uygulamadır. Kelime, telaffuz ve dil bilgisinde doğru cevaplar vererek ilerleyebileceğiniz uygulama yeni bir dil öğrenmek için oldukça kullanışlıdır.


Hem yabancı dil hem de öğrenmek istediğiniz çok sayıda konu hakkında çalışma setlerine, öğrenme kartlarına ve daha fazlasına ulaşabileceğiniz Quizlet, öğretmenler ve öğrenciler için oldukça faydalı bir uygulamadır. Quizlet ile anatomi, fizik, yabancı dil, spor, müzik gibi konularda becerilerinizi arttırabilirsiniz.


Bu şekilde dil öğrenmek mükemmel. Kendi hızında öğrenmene imkan veriyor ve bir problemin olduğunda, dersi dilediğin kadar geri dönüp, konuyu tam olarak öğrenene kadar tekrar gözden geçirebiliyorsun. Öğreniyor olduğun dili konuşan kişiler ile iletişim kurma imkanına sahip olman da harika. Müthiş bir site.


Yabancı dil öğrenme uygulamaları, insanların mobil cihazlar üzerinden çok pratik şekilde istediği yabancı dil öğrenebilmesine imkân tanıyor. Bu yazıda alanında en başarılı hizmetleri bir arada topladık.


Akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen yazılımlar, yabancı dil öğrenmek isteyen kişilere büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu hizmetler sayesinde İngilizce, Fransızca, Rusça, Almanca veya farklı bir dil öğrenebilirsiniz. Peki, en başarılı yabancı dil öğrenme uygulaması hangisi?


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • deisaray jones
 • Andres Faria
  Andres Faria
 • Asher Ward
  Asher Ward
 • Ian Walker
  Ian Walker
 • Joseph Foster
  Joseph Foster
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page